Hodowla chihuahua Seduire FCI – kilka słów o nas :)

Moja Hodowla chihuahua zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce oddział Rzeszów od 2008r – www.zkwp.rzeszow.pl

Wszystkie nasze chihuahua mieszkają z nami w domu, są równoprawnymi członkami rodziny. Są pielęgnowane, kochane i niemożliwie rozpieszczane przez każdego. Dzięki temu szczenięta doskonale są socjalizowane i w nowym domu błyskawicznie się klimatyzują.

Od  nowych właścicieli szczeniaczków z mojej hodowli oczekuję podsyłania w miarę swoich możliwości zdjęć jak również informacji z życia szczeniaczka. Nowi właściciele szczeniaczków chihuahua z mojej hodowli zawsze mogą liczyć na pomoc w każdym zakresie: żywienia, pielęgnacji jak również wychowania czy wskazówek odnośnie wystaw. Ponadto z ogromną radością zaopiekujemy się chihuahua z naszej  hodowli w okresie wyjazdu właściciela.

Z tego miejsca chciałabym Podziękować Właścicielom szczeniaczków z mojej hodowli, za wspaniałą opiekę, wychowanie oraz niejednokrotnie znakomite relacje w kontakcie i przyjaźń – DZIĘKUJĘ!

28. 05. 2013 zamieszkała z Nami wspaniała przedstawicielka rasy  – Labrador Retriever Bonita Diamantecane. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że Kimi jest z nami to bardzo inteligentna sunia. Praca z nią to czysta przyjemność sztuczki oraz posłuszeństwo ma opanowane do perfekcji, ponadto jest bardzo cierpliwa. Moje małe chihuahua pokochały ją od pierwszej chwili, ze wzajemnością. Tworząc zgrany i serdeczny team.

zapraszam na podstronę o Kimi

chihuahua hodowla

Seduire Kumiko Aoi
Kumiko i jej zamiłowanie do pereł
chihuahua hodowla
Kimi i Malinka 😀

chihuahua hodowla rzeszów
Yoko 😀